Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı makyaj, kozmetik amaçlı pigmentlerin cilt altına enjekte edilerek belirli bölgelerde kalıcı renkler oluşturulmasını sağlayan bir işlemdir. Bu işlem genellikle kaş, eyeliner, dudak çizgisi gibi alanlarda uygulanır ve kişinin günlük makyaj yapma ihtiyacını azaltarak zaman kazandırır. Kalıcı makyajın doğru şekilde uygulanması, doğal ve dengeli bir görünüm elde etmek için oldukça önemlidir. Hedef Güzellik Akademisi olarak, kalıcı makyaj kurslarımızda en son teknikleri ve ekipmanları kullanarak kalıcı makyaj uygulamasını doğru ve güvenli bir şekilde öğretiyoruz.

EĞİTİM BİTİMİNDE NE BELGESİ ALACAĞIM?

Eğitiminiz bitiminde Milli Eğitim Bakanlığından Onaylı 3.Seviye Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı Belgesi alacaksınız. Yasal olarak bu belge olmadan kalıcı Makyaj Uygulaması yapamazsınız.

Sıkça Sorulan Sorular
  • Kurs alacağınız yerin mutlaka Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurum olmasına dikkat etmelisiniz Hedef Güzellik Akademisi Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı bir kurs merkezidir.
  •  Eğitim alacağınız Eğitmenlerin bilgi,beceri ve tecrübesine 
  •  Eğitim alacağınız eğitmenlerin Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan eğitmenler tarafından verildiğine dikkat etmelisiniz.
  • Herhangi bir yerden alacağınız sertifikalar ile  Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta yer alan Kalıcı Makyaj Uygulamaları yapmanız Kanunen yasaktır.
  •  Kurs bitiminde alacağınız belgelerin mutlaka Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı 102 Saatlik Belge olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Hedef Güzellik Akademisi olarak verdiğimiz kurslardan alacağınız belgeler Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.

Eğitiminiz boyunca kullanacağınız tüm malzemeler kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.

Hedef Güzellik Akademisi

KALICI MAKYAJ EĞİTİM İÇERİĞİ

İletişim bilgileri

Hedef Güzellik Akademisi

Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı Onaylıdır